Kuroda

Kuroda

Son dakika kuroda haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan kuroda gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan kuroda haber sayfamızda...

Kuroda

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 75 kuroda haberi bulunmuştur.
Kuroda'dan döviz kuru uyarısı
Kuroda'dan döviz kuru uyarısıJaponya Merkez Bankası (BoJ) Başkanı Haruhiko Kuroda döviz kurlarındaki aşırı oynaklığa karşı uyarıda bulundu.
16.05.2022Uzmanpara
'Yenin son hareketleri işletmelere zarar verebilir'
'Yenin son hareketleri işletmelere zarar verebilir'Japonya Merkez Bankası (BoJ) Başkanı Haruhiko Kuroda yenin son hareketlerinin oldukça keskin olduğunu ve işletme planlarına zarar verebileceğini söyledi. Kuroda yenin değer kaybının zararları konusunda bugüne kadarki en güçlü uyarısını yaptı.
18.04.2022Uzmanpara
BoJ ultra gevşek para politikasında kararlı
BoJ ultra gevşek para politikasında kararlıJaponya Merkez Bankası (BoJ) Başkanı Haruhiko Kuroda, BoJ'un ekonomiyi desteklemek için ultra gevşek para politikasını devam ettirmeye kararlı olduğunu vurguladı.
13.04.2022Uzmanpara
'Ultra gevşek para politikası devam ettirilecek'
'Ultra gevşek para politikası devam ettirilecek'Japonya Merkez Bankası (BoJ) Başkanı Haruhiko Kuroda, BoJ'un yüzde 2 enflasyon hedefine istikrarlı bir şekilde ulaşabilmek için ultra gevşek para politikasını devam ettireceğini söyledi.
11.04.2022Uzmanpara
'Yenin son hareketi biraz hızlı oldu'
'Yenin son hareketi biraz hızlı oldu'Japonya Merkez Bankası (BoJ) Başkanı Haruhiko Kuroda, Japon yeninde son hareketlerin biraz hızlı olduğunu söyledi.
5.04.2022Uzmanpara
'Yenin zayıflamasının nedeni BoJ değil'
'Yenin zayıflamasının nedeni BoJ değil'Japonya Merkez Bankası (BoJ) Başkanı Haruhiko Kuroda, Japon yeninin zayıflamasının nedeninin BoJ'un düzenlediği finansal piyasa operasyonları olmadığını savundu.
30.03.2022Uzmanpara
'Faiz artırımına ihtiyaç yok'
'Faiz artırımına ihtiyaç yok'Japonya Merkez Bankası (BoJ) Başkanı Haruhiko Kuroda, "Faiz artırımına ihtiyaç yok. Enflasyondaki yükseliş sürdürülebilir değil" dedi.
18.03.2022Uzmanpara
'BoJ negatif faizi terk edecek'
'BoJ negatif faizi terk edecek'Bank of America analistleri Japonya Merkez Bankası’nın (BoJ) bu yıl ekim ayında faiz artışına giderek negatif faiz politikasını terk etmesini bekliyor.
22.02.2022Uzmanpara
Kuroda 'son çare'yi duyurdu
Kuroda 'son çare'yi duyurduJaponya Merkez Bankası (BoJ) Başkanı Haruhiko Kuroda, "BoJ'un getiri hedefini savunmak için sınırsız miktarda devlet tahvili alması başvurulacak son çare" dedi.
15.02.2022Uzmanpara
'BoJ gevşek para politikasını devam ettirmeli'
'BoJ gevşek para politikasını devam ettirmeli'Japonya Merkez Bankası (BoJ) Başkanı Haruhiko Kuroda, BoJ'un ultra gevşek para politikasını sürdürmesi gerektiğini vurguladı.
4.02.2022Uzmanpara
'Enflasyon hedefine kadar faiz artırmayacağız'
'Enflasyon hedefine kadar faiz artırmayacağız'Japonya Merkez Bankası (BoJ) Başkanı Haruhiko Kuroda, global enflasyonist baskılara rağmen faiz artırımı olasılığını tartışmadıklarını söyledi. Kuroda, "Enflasyon yüzde 2 hedefine ulaşana kadar faiz artırmayacağız" ifadelerini kullandı.
18.01.2022Uzmanpara
'Enflasyon yavaş yavaş yükselecek'
'Enflasyon yavaş yavaş yükselecek'Japonya Merkez Bankası (BoJ) Başkanı Haruhiko Kuroda, "Enflasyon büyük olasılıkla yavaş yavaş yükselecek" dedi.
12.01.2022Uzmanpara
'Küresel ekonomik belirsizlik artıyor'
'Küresel ekonomik belirsizlik artıyor'Japonya Merkez Bankası (BoJ) Başkanı Haruhiko Kuroda, "Küresel ekonomik belirsizlik artıyor" dedi.
4.01.2022Uzmanpara
BoJ Başkanı çip sıkıntısından endişeli
BoJ Başkanı çip sıkıntısından endişeliJaponya Merkez Bankası (BoJ) Başkanı Kuroda Haruhiko, küresel yarı iletken çip tedarik sıkıntısının uzayabileceği endişesi taşıdıklarını bildirdi.
16.11.2021Uzmanpara
'Zayıf yen, Japon ekonomisi için negatif değil'
'Zayıf yen, Japon ekonomisi için negatif değil'Japonya Merkez Bankası (BOJ) Başkanı Haruhiko Kuroda, Japon yenindeki son dönemde yaşanan zayıflığın ülke ekonomisi için negatif olmadığını söyledi.
15.11.2021Uzmanpara
BoJ ve Japon hükümeti yakın temasta
BoJ ve Japon hükümeti yakın temastaJaponya Merkez Bankası (BoJ) ve Japon hükümeti, yüzde 2 enflasyon hedefini yakalamak için yakın teması devam ettirecek.
2.11.2021Uzmanpara
Asya borsaları geriledi
Asya borsaları gerilediAsya borsalarında satış ağırlıklı bir seyir izlendi.
28.10.2021Uzmanpara
Japonya para politikasını değiştirmedi
Japonya para politikasını değiştirmediJaponya Merkez Bankası (BoJ), faizlerde ve para politikasında değişikliğe gitmezken, 2021 mali yılına ilişkin enflasyon ve büyüme beklentilerini düşürdü.
28.10.2021Uzmanpara
'Enflasyon enerji maliyetleri ile pozitife dönecek'
'Enflasyon enerji maliyetleri ile pozitife dönecek'Japonya Merkez Bankası (BOJ) Başkanı Haruhiko Kuroda, ülkede enflasyonun artan enerji maliyetleri etkisiyle pozitife dönmesinin beklendiğini söyledi.
7.10.2021Uzmanpara
'Japon ekonomisi toparlanıyor'
'Japon ekonomisi toparlanıyor'Japonya Merkez Bankası Başkanı Haruhiko Kuroda, "Japon ekonomisi ihracat öncülüğünde toparlanıyor." dedi.
6.10.2021Uzmanpara
Borsa günün ilk yarısında yatay seyretti
Borsa günün ilk yarısında yatay seyrettiBorsa İstanbul'da BIST 100 endeksi, günün ilk yarısında yüzde 0,01 değer kazanarak 1.394,54 puana yükseldi.
5.10.2021Uzmanpara
Borsa güne yükselişle başladı
Borsa güne yükselişle başladıBorsa İstanbul'da BIST 100 endeksi, güne yüzde 0,13 artışla 1.396,11 puandan başladı.
5.10.2021Uzmanpara
Piyasalar yoğun veri gündemine odaklandı
Piyasalar yoğun veri gündemine odaklandıKüresel piyasalarda, artan petrol fiyatlarının enflasyonist endişeleri beslemesi ve teknoloji hisselerindeki sert düşüşlerle negatif bir seyir izlenmesinin ardından bugün merkez bankası yetkililerinin açıklamalarının yanı sıra yoğun veri gündemi takip edilecek.
5.10.2021Uzmanpara
Piyasalar ABD iş gücü piyasasına odaklandı
Piyasalar ABD iş gücü piyasasına odaklandı Küresel pay piyasaları, artan enflasyon endişeleri, tedarik zincirindeki aksaklıklar ve enerji arzındaki sıkıntılarla satıcılı bir seyir izlerken, gelecek hafta gözler ABD'de açıklanacak iş gücü piyasaları verilerine çevrildi.
2.10.2021Uzmanpara
Asya borsaları satıcılı seyretti
Asya borsaları satıcılı seyrettiAsya pay piyasalarında artan enflasyon endişeleriyle satıcılı bir seyir izlendi.
1.10.2021Uzmanpara

Benzer Haber Etiketleri

Kuroda ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.