Geri Dön

23 Ağustos-15 Eylül tarihlerine dikkat! Eski sevgililer geri dönecek

Kuşkusuz astroloji haritalarının en popüler gökyüzü olaylarından biri olan ve hepimizin mutlaka adını duyduğu Merkür Retrosu geldi çattı. Yılda en az 3 bazen 4 defa yaşadığımız Merkür Retro bu sefer diğerlerinden biraz farklı olacak. Çünkü ani olayların, krizlerin ve sürprizlerin tatlı cadı gezegeni Uranüs Retro’yla kol kola geliyorlar. Astrolog Duygu Sevinç Sevin, “Hepimiz farklı konularda tamamlanmalar, ani krizler ya da sürprizler yaşayabiliriz” diyerek tüm burçları ve Merkür Retro’sunu milliyet.com.tr için yorumladı.

23 Ağustos-15 Eylül tarihlerine dikkat! Eski sevgililer geri dönecek

MELEK AYDIN/milliyet.com.tr 23 Ağustos -15 Eylül arasında yaşayacağımız tüm olaylar için sıkı durun! Yılda en az 3 kez bazen ise 4 kez yaşadığımız Merkür Retro’lardan biri daha geldi. Astrolog Duygu Sevinç Sevin, 23 Ağustos -15 Eylül tarihlerde nelerin yapılması gerektiğini nelerin ise yapılmaması gerektiğini tek tek açıkladı. Ani krizlerin ve sürpriz gelişmelerin yaşanacağı günler için işte tüm detaylar...

Haberin Devamı

DUYGU, RETROLAR BİZİ NASIL ETKİLER?

Astrolog Duygu Sevinç Sevin, Retro bir gezegenin geri hareketinden kaynaklı enerji boyutunun yeryüzüne yansımasıdır. Sonuçta koca bir gezegen hareket halinde ve geriye gidiyor ağır bir enerjiden bahsediyoruz. Merkür iletişimin gezegenidir. Bu enerji bizim iletişim konularımıza yansır. Geri harekette olduğu için bize ileri hareketine geçmeden işlerimizi tamamlama fırsatı verir dedi.

MERKÜR RETRO SÖZLEŞME İMZALAMALI MIYIZ? YENİ BİR İŞE BAŞLAMAMALI MIYIZ?

Sevin, “Şöyle, Merkür Retro hayatı durdurmuyoruz elbette. Düşünsenize Merkür Retro doğan insanlar kurulan şirketler var. Örneğin; Netflix Merkür Retro kurulmuş. Ben Merkür Retro doğumluyum. Engel olamayacağımız sözleşmelerimiz, yapmamız gereken işlerimiz var. Bunların hepsi hayatın parçası önemli olan diğer Merkür Retro da daha özenli olmak. Örneğin bir sözleşme imzaladık ya da bir işe başladık. Her Merkür Retro o konunun üzerine daha fazla eğilmeliyiz. Özen göstermeliyiz”

Haberin Devamı

MERKÜR RETRO DOĞAN İNSANLAR İÇİN NE TAVSİYE EDERİZ?

Sevin, “Onlar daha şanslı. Çünkü Merkür geri giderken gökyüzündeki enerjiyle haritalarındaki enerji ile aynı frekansta olduğu için kendilerini daha rahat ifade ederler onlar için olması gereken olur”

ELEKTRONİK EŞYA ALMAYIN DİYE DUYUYORUZ O KONUDA NE SÖYLEYEBİLİRİZ?

Sevin, “Geri hareketin enerji birikimi iletişimi elektroniği uçuşları bile etkileyebilir. Alıyorsak da servisi garantisi olan cihazlar almalı. Elektrik çarpmalarına karşı dikkatli olmalı. Geciken uçuşlar için Merkür Retro kaynaklı olduğunu bilip stres yapmamalıyız”

NEDEN ESKİ SEVGİLİLER RETRO DÖNER? RETRO İLE GELEN RETRO İLE GİDER Mİ?
HANGİ RÜZGAR ATTI SENİ NİYE GERİ DÖNDÜN Kİ?

Sevin, “Merkür Retro iletişimin gezegeni olduğu için tamamlanmayan ilişkiler yarım kalan konular birdenbire yazmayı bırakan sevgililer konuyu tamamlamak için döner.

“Beni bir sen anladın sen de yanlış anladın” diyeceğimiz günler retrolar. Çünkü insan insanı ya tam anlayamaz ya da tamamlayamaz. Anlaşılmak, tamamlamak ya da sonlandırmak için müthiş günlerdir.

Haberin Devamı

Eski sevgiliniz retroda dönüyorsa illa ki görüşmeyin diye bir yaklaşım doğru değildir. Tamamlanması gereken konular varsa konuşamadığınız şeyler varsa ve bir çaba görüyorsanız tabi ki görüşebilirsiniz ama eğer tamamen bitmişse her konuyu daha önceden konuşmuşsanız ve olmamışsa zaten Merkür Retro değil, Merkür ileri harekette bile dönmek saçma olacaktır”

ESTETİK İŞLEMLER İÇİN DOĞRU ZAMAN MI?

Sevin, “Yapılmaması daha iyi olur dalgın olabiliriz Merkür Retrolarda çünkü Merkür dikkatle de ilgili bir gezegendir. İyi bir doktorun kendini en iyi hissettiği zamanı yakalarsanız yaptırabilirsiniz”

Retrodan en çok etkilenecek sürprizlerle dolu burçlar: Başak, Boğa ve Oğlak

Balık, Kova Yengeç, İkizler ve Yay en zorlu etkileri alacak olanlar,

En rahat atlatacak olanlar ise Terazi, Koç, Akrep, Aslan…

PEKİ, 12 BURÇ MERKÜR RETRO DA NASIL ETKİLENİR?

Koç: Parasal konularda ani gelişmeler yaşayabilirsiniz. Sürpriz bir para geçebilir elinize ya da beklenmedik harcamalar çıkabilir. Tutumlu ve dengede olmanız gerekir. Birlikte çalıştığınız arkadaşlarınızla ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz.Net olmanız gerekir. İlişkilerde de net bir dil kullanmalı yanlış anlaşılmalara mahal vermemelisiniz.

Haberin Devamı

Boğa: Hayat siz planlar yaparken karşınıza çıkan sürprizlerdir. Tam olarak bunu yaşayacaksınız. Seyahatlerinizde değişiklikler olabilir. Aşkta biraz mutsuz umutsuzken alacağınız bir telefon haberi ile yeniden doğabilirsiniz. Parasal konularla ilgili nakit akışınızı korumalı gereksiz harcamalardan kaçınmalısınız.

İkizler: Ne biliyoruz hayatın altının üstünden daha iyi olmadığını retrosu sizin için. Yaşayacağınız tersliklerin altında kocaman bir yenilenme rahatlama ve küllerinden yeniden doğma var. Aileden alacağınız ani haberler aile ilgili konular gündeminizde. Tartışmaları engellemek için önceden düşünülmüş net cümleler kullanmalısınız. Mental sağlığınıza dikkat etmelisiniz.

Yengeç: Beni anlamıyorsunuz Retro’su sizin için Net olun. Ya da susun hatta bir süre kaybolun. Gereksiz tartışmalar çıkabilir bu dönemde. Seyahat planları yapıp bozabilirsiniz. Önceden yaptığınız bir iş görüşmenizle ilgili haber gelebilir. Sosyal çevrenizle ilgili sürpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Haberin Devamı

Aslan: Çok gider çok harcama var ama yolun sonu güzel. İşinizle ilgili sürpriz olacak aksaklıklar çıkabilir. Hepsi çözüme kavuşur önemli olan sağlığınız. Dikkatli karar vermeye çalışın. Oldubittiye gelecek işlerden kaçının. Eski bir ilişkiniz tekrar gündeme gelebilir.

Başak: Başrol sizsiniz. Eylül size çok çok iyi gelecek. Süper hızlı gelişen iş konularıyla ilgili doğru karar vermek için danışmanlık alabilir ya da güvendiğiniz insanlara danışabilirsiniz. Bu retro kararlarınızı size tekrar sorgulatacak. Yurt dışı planları yapabilirsiniz.

Terazi: Kadın figürlerden destek alacağınız gizli kalmış gerçeklerin açığa çıkacağı bir retro sizin için. Yeni bir ilişkiye başlamak tabi ki çok sağlıklı olmaz ama sizlerin çoğu yeni bir ilişkiye ya da bir ortaklığa başlayabilir bunun için bir sonraki retroda ilişkinizle ve işlerinizle ilgili daha özenli olmalısınız. Miras tazminat kredi konuları gündeme gelebilir.

Akrep: Sosyal çevrenizle ilgili saklı kalmış gerçekleri öğreneceğiniz sosyal kelebek olacağınız bir retro. Evliliğinizde fikir birliğine varabilirsiniz, önceden konuşulan havada kalan konular gündeme gelebilir. Bekarlar, için ani evlilik kararları gündeme gelebilir.

Yay: Kariyer hayatınızda yanlış gönderilen maillere ve iletişim kazalarına dikkat etmelisiniz. Yeni bir sözleşme imzalayabilir önceden görüşülmüş bir işe başlayabilirsiniz. Sağlığınızla ilgili ihmal ettiğiniz konularla ilgilenebilirsiniz. Vücut direncinize ve bağışıklığınıza dikkat etmelisiniz.

Oğlak: Yurt dışı bağlantılı işlerle ilgili yeniden gündeme gelecek olan konular ilişkinizle ilgili yeni dönemeçler en önemli konularınız. Bunun yanında çocuklu oğlaklar için çocuklarınızla ilgili alacağınız yeni kararlar çocuklarınız için ekim ayından sonra yeni bir başlangıç olabilir.

Kova: İlişkinizde sürpriz gelişmeler birlikte planlayacağınız ani seyahat kararları olabilir. Partnerinizin yeni bir özelliğini keşfedebilir ilişkiniz konusunda kararsız kalabilirsiniz. Açık uçlu sorular sorun kendinizi ifade ederken net olun. Ev, gayrimenkul konuları ailevi konular gündeme tekrar gelebilir. Otorite figürleri yöneticilerle ilgili sürpriz değişiklikler olabilir.

Balık: Balıklar da akreple gibi ani evlilik kararları alabilir. Evli olanlar için ani boşanma kararları gündeme gelse de retronun bitmesini bekleyin derim. İletişim kazalarını sıkça yaşayacaksınız. Seyahat Uzak mesafe ilişki yaşayanlar için yanlış anlaşılmalar ve iletişimsizlikten dolayı ayrılıklar olabilir. Para konularında yeni ve güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Eda İle Ne Konuştuk? - Sibil ÇetinkayaSempatik tavırları ve giyim tarzı ile birçok kişinin beğenisini kazanan Sibil Çetinkaya, Eda Özdemir'in bu haftaki konuğu oldu.

Astroloji

KOÇ
BOĞA
İKİZLER
YENGEÇ
ASLAN
BAŞAK
TERAZİ
AKREP
YAY
OĞLAK
SAKA (KOVA)
BALIK
Bugün

Bugün elinizde olmayan nedenlerden dolayı sıkışıklık oluşabilir. Eşinizle ilgili olaylar gündeminizi meşgul edebilir. Sorumlu olduğunuz işler sizi uğraştırabilir. Sorumlu olduğunuz konuları toparlamakta sıkıntı duyabilirsiniz. İçinize kapanabilirsiniz. Öğleden sonra yaşayacağınız duygusal değişiklik işlerinize de etki edebilir.Devamını Oku

Devamını Oku
Bugün

İş arkadaşlarınızla birlikte üzerinde çalıştığınız projeleri tamamlamak isteyeceğiniz bir haftadasınız. Yeni işler planlamak için araştırma yapabilirsiniz. Gün içinde sizi yoran koşullar oluşabilir. Hizmet aldığınız kişilerle yapacağınız görüşmelerde değişiklikler olabilir. Detaylarda boğulabilirsiniz. Kadınlarla ilişkileriniz de sabırlı olmalısınız.Devamını Oku

Devamını Oku
Bugün

Bugün keyif aldığınız işlerinize yönelebilirsiniz. Aşk hayatınızla ilgili yeni deneyimler içine girmeyin. Uğraştığınız konularla ilgili bitişler olabilir. Gün içinde değişen planlara ayak uydurmanız gerekebilir. Çocuklarınıza zaman ayırmak ve birlikte alışveriş gitmek isteyebilirsiniz. Bazı konularda yaratıcılığınızı kullanmanız gerekebilir.Devamını Oku

Devamını Oku
Bugün

Bugün ailevi konularda kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Kendinizi daha güvende hissedeceğiniz kişilerle görüşmek isteyebilirsiniz. Geçmişle ilgili konuları çözmek için adım atabilirsiniz. Teknik konulara çözüm getirebilirsiniz. Duygusal yönden sizi zorlayıcı durumlar oluşabilir. Harcamalarınıza özen gösterin. İşlerinizi öğleden sonraya bırakmayın.Devamını Oku

Devamını Oku
Bugün

Bugün iş hayatınızda eğitimler alabilirsiniz. Yakın çevrenizdeki kişilerle iletişimde olabilirsiniz. Gün içinde kardeşlerinizle plan yapmak size iyi gelebilir. Sorumlu olduğunuz konularda aksamalar yaşayabilirsiniz. Ticari konular, zekanızı kullanacağınız işler daha fazla gündeme gelebilir. Kadınlarla ilgili iş birliklerinizde dikkatli olmalısınız.Devamını Oku

Devamını Oku
Bugün

Bugün bütçenizle ilgili gelişmeler olabilir. Maddi kaynaklarınızı gözden geçirmek isteyebilirsiniz. İş hayatınızda kişisel yeteneklerinizi ön plana çıkaracağınız işlere yönelebilirsiniz. Gün içinde başkalarından alacağınız yardımlarla işlerinizi toparlayabilirsiniz. Planlardaki değişikliklerin keyfinizi kaçırmasına izin vermeyin.Devamını Oku

Devamını Oku
Bugün

Bugün eski konuları bitirmek için çaba sarf edebilirsiniz. Kişisel konularınızda sakin kalmanız gereken bir gündesiniz. Sağlığınızla ilgili konuları göz ardı etmeyin. Duygusal olaylar içe dönmenize neden olabilir. Yeni başlayacağınız konularda değişiklikler olabilir. Bu konularla ilgili ön hazırlınızı tamamlamanız için fırsatlar gündeme gelebilir.Devamını Oku

Devamını Oku
Bugün

Bugün sizi zorlayan olaylar karşısında kendinizi gergin hissedebilirsiniz. Bu konuları kabullenerek aşabilirsiniz. Ruhsal gelişiminiz için kendi içinize dönebilirsiniz. Gün içinde yaptığınız planlar ilerleyen saatlerde değişimler gösterebilir. Sorumlu olduğunuz konularda kendinizi sıkışmış hissediyorsanız, destek alabilirsiniz.Devamını Oku

Devamını Oku
Bugün

Gelecek gün gelecek beklentilerinizle ilgili konulara yoğunlaşabilirsiniz. Bugün yeni fikirlerinizi arkadaşlarınızla paylaşmak size yeni gündemler katabilir. Sosyal konularla ilgilenebilirsiniz. İş hayatınızda alacağınız yardımlarla sorumlu olduğunuz konuları tamamlamak için fırsat yakalayabilirsiniz. Mesleki gruptan insanlarla organizasyon yapabilirsiniz.Devamını Oku

Devamını Oku
Bugün

Bugün sorumlu olduğunuz konuları tamamlamak için uğraşabilirsiniz. Koyduğunuz hedeflerle ilgili üstlerinizle görüşmek iyi olabilir. Sıkışan işlerde program değişikliği yapabilirsiniz. Yeni sorumluluklar yüklenebilirsiniz. İşlerinizde bürokratik engellere takılabilir. Sakin kalıp, yeni yön belirlemek için kendinize fırsat tanıyın.Devamını Oku

Devamını Oku
Bugün

Bugün ilgilendiğiniz konular üzerine daha fazla yoğunlaşabilirsiniz. Yeni şeyler öğrenmek isteyebilirsiniz. Yaşadığınız olaylarda algılamanız daha kolay olabilir. Yabancılarla ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. Yolculuk planlarınızda değişiklik yapabilir, yeni organizasyonlar planlayabilirsiniz. Değişik konulara ilgi duyabilirsiniz.Devamını Oku

Devamını Oku
Bugün

Bugün sizi endişelendiren konular daha fazla gündeminizi meşgul edebilir. Borç ve alacaklarınızla ilgili konularda finansal destek alabilirsiniz. Banka işlerinizi bitirmek için uygun bir gün olmayabilir. Sorumlu olduğunuz konularda sıkışıklıklar meydana gelebilir. Yaşadığınız olayların sağlığınızı bozmasına izin vermemelisiniz.Devamını Oku

Devamını Oku

Burç Hesaplama

HESAPLAMA TÜRÜ
ADINIZ
CİNSİYETİNİZ
DOĞUM TARİHİ
DOĞUM SAATİ
DOĞUM YERİ

Hafta Hafta Gebelik

Gebeliğinizin kaçıncı haftasındasınız?

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber