Astrolog Aslıhan Doktoroğlu

Astrolog Aslıhan Doktoroğlu

astrolojihan@astrolojihan.com

Tüm Yazıları

31 Temmuz haftasını şekillendiren gökyüzü görünümü, 1 Ağustos’ta gerçekleşecek olan Kova Dolunayı.

31 Temmuz Pazartesi Ay Oğlak burcunda olacak. Gün genelinde işimize ve sorumluluklarımıza odaklanacağız. Öğleden sonra baş ve diş ağrılarında artış olabilir. Akşam saatlerinde ise tamamlamak istediğimiz konulara kararlılıkla yaklaşacağız.

1 Ağustos Salı güne uykusuz ve gergin enerjilerle başlamış olabiliriz. Akşam saatlerinde Kova burcunda gerçekleşecek dolunay bizlere duygusal iniş çıkışlar yaşatarak egomuzu nasıl kullandığımızı sorgulatacak. Eşitlik, hak arayışı hassas konular olurken, yeni fikirleri, uygulamaları da hayata geçirmeye daha istekli olacağız.

Haberin Devamı

Kova Dolunayı özellikle 31 Temmuz- 4 Ağustos arasında bireysel ve sosyal anlamda çarpıcı olayların gündemde olabileceğini anlatıyor. Sabit burçlar (Aslan-Akrep-Kova-Boğa) dolunaydan daha yoğun etki alacaklar.

2 Ağustos Çarşamba otorite figürleri ile anlaşmazlıklar, fikirlerimizi ortaya koymada zorlanmalar yaşayabiliriz. Kendimizi kısıtlanıyormuş gibi hissedip daha karamsar olacağımız bir gün.

3 Ağustos Perşembe 06.05 sonrasında Ay Balık burcuna geçecek ve 2 gün burada ilerleyecek. Günün ikinci yarısında olaylara daha ciddiyetle yaklaşma eğiliminde olacağız. Bir yandan da baskı altında hissetme hissi devam edebilir. Kendimizi çaresiz görmekten kaçınalım.

4 Ağustos Cuma yine günün ilk yarısı daha gergin olabilir, tepkilerimizi kontrol edemeyebiliriz. Bu yüzden önemli konuşma ve görüşmeleri 16:00 sonrasına bırakmak bize iyi gelecektir. Akşam saatleri ise romantik gelişmeler yaşanabilir.

Hafta sonu Ay Koç burcunda ilerlerken enerjimizi, yaşam şevkimizi artıracak. Fiziksel aktivitelerimize öncelik vereceğiz. Pazar günü öğleden sonra sabırsızlıktan ve riskli hareketlerden uzak duralım. Akşam saatleri de sorunlu konuları çözüme ulaştırmak, yaratıcı faaliyetlerde bulunmak için uygun zaman.

31 Temmuz haftası yükselen burçlara göre alınacak etkiler şu şekilde:

YÜKSELEN KOÇ

Arkadaşlarla olan ilişkilerin ön planda olacağı bu hafta harcamalarınızda aşırıya kaçmamaya dikkat edin. Aşk hayatında beklenmedik gelişmeler yaşanabilir. İş hayatınızda da fevri davranmazsanız güzel fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.

Haberin Devamı

YÜKSELEN BOĞA

İş hayatınızın ön planda olacağı bir hafta. Hem işinizde hem de ailevi konularda önemli kararlar vermeniz gerekebilir. Uzun vadeli planlarınızda gerçekçi olmaya gayret edin. Aşk hayatınızda olumlu gelişmeler yaşanabilir.

YÜKSELEN İKİZLER

Eğitimin ve seyahatlerin gündemde olacağı bir hafta. Sizin dışınızda gelişen konulara çok takılmamaya gayret edin. Evinizde ya da aile içinde tamamlamak istediğiniz konuları netleştirebilirsiniz.

YÜKSELEN YENGEÇ

Maddi konuların, ödemelerin ön planda olacağı bu hafta arkadaş çevrenizle de bazı gerginlikler yaşanabilir. Olaylara ön yargılı yaklaşmamaya gayret edin. Yakın çevrenizin ya da kardeşlerinizin desteği size iyi gelecek.

YÜKSELEN ASLAN

İkili ilişkilerinizin ve iş hayatınızın birlikte gündem olacağı bir hafta. Egonuzu kontrol altında tutmaya ve sağlığınıza öncelik vermeye çalışın. Kazançlarınızı arttırmaya yönelik yeni girişimlerde bulunabilirsiniz.

Haberin Devamı

YÜKSELEN BAŞAK

Çalışma şartlarınıza ve günlük akışınıza dair düzenlemeler yapacağınız bir hafta olacak.

İddialı söylemlerden ve ikili ilişkilerde gizli kapaklı işlerden kaçının. Daha çok kendinize odaklanıp bireysel isteklerinizi gerçekleştirme peşinde olacaksınız.

YÜKSELEN TERAZİ

Aşk hayatınızın gündemde olacağı bu hafta harcamalarda aşırıya kaçmamaya özen gösterin.

İş arkadaşlarınızla yanlış anlaşılmalara bağlı gerginlikler yaşanabilir. Belirsiz kalan konuları netleştirmek için karşınıza çıkan fırsatları değerlendirin.

YÜKSELEN AKREP

Ebeveynlerle veya evinizle ilgili konuların ön planda olacağı bir hafta. İkili ilişkilerde de sorunlar karşısında ısrarcı olmamaya dikkat edin. Çocuklarla ilgili durumlar düşündüğünüzden farklı gelişebilir. Sosyal hayatınız hareketli olacak.

YÜKSELEN YAY

Yakın arkadaşların veya kardeşlerin gündemde olacağı bu hafta beslenmenize daha çok dikkat etmeniz gerekebilir. Evde suyla ilgili sorunlar yaşanabilir. İş hayatınızda da karşılaşacağınız olumlu gelişmeleri değerlendirebilirsiniz.

YÜKSELEN OĞLAK

Kazançlarınızın ve değer verdiğiniz kişilerin ön planda olacağı bir hafta. Riskli kararlardan uzak durun. Ulaşımda veya teknolojik aletlerde aksaklıklar yaşanabilir. Keyif alacağınız seyahat planları yapabilirsiniz.

YÜKSELEN KOVA

Hem ailenin hem de ikili ilişkilerin gündemde olacağı bir hafta. İkili ilişkilerde verilen değerin karşılığını alamamak hayal kırıklığı yaşatabilir. Evinizle ilgili aklınızdaki sorunlu konuları da çözümleyebilirsiniz.

YÜKSELEN BALIK

Kendinizi engellenmiş hissettiğiniz konuların ağırlıklı olarak gündemde olacağı bir hafta.

Özellikle yakın çevrenizle olan iletişimde aşırı tepkilerden uzak durun. İkili ilişkilerinizde güzel gelişmeler yaşanabilir.

Hepimize güzel bir hafta olması dileğimle, sevgiler.