O kadar şık , sade ve eğlenceli düğün hazırlamışlar ki çok keyif aldım. Girişte yoğun güvenlik önlemlerinden tutun menüye kadar her şey muhteşemdi.

Gökhan Gencebay çok saygılı ve eğlenceliydi,  aynı şekilde Seda Gencebay’da gecenin sonuna kadar hiç oturmadı, hep dans etti. çok yakıştıklarını da söylemeden geçemeyeceğim, bizlere de  Maşallah demek düşer. Sevim Elif Gencebay ve Orhan Gencebay’ın da heyecanı yüzlerinden belliydi. Sanki evlatları değil kendileri evleniyor gibiydi çok tatlılardı, 1 dakika yerinde duramadılar.

Gencebay ailesine mutluluklar

Sahnede bütün gece Enbe Orkestrası vardı. Harikalardı, o kadar eğlenceli  bir orkestra ki sürekli göz göze gelip dans ettim.

Gelelim gözlemlediğim muhteşem konuklara;

Gencebay ailesine mutluluklar

*İlk önce sevgili Gül & Kenan Erçetingöz çiftiyle kokteylde birlikteydik, çok tatlılar. Gül Erçetingöz mavi mini elbisesi ile göz kamaştırıyordu. Kenan Erçetingöz ise her zamanki şıklığını koruyordu (kızgın adam).

Gencebay ailesine mutluluklar

*Sibel Can, beyaza çalan bebe mavisi bir elbise giymişti her zaman ki gibi zarifliğe ile geceyi doldurdu. Enbe orkestrasını da kırmayarak ufacık bir kuple şarkı okudu.

Gencebay ailesine mutluluklar

*Burcu Kıratlı Akçıl ve Sinan Akçıl çiftine zaten söyleyecek söz yok. Burcu Kıratlı, gül kurusu rengi yırtmaçlı elbisesi ile göz kamaştırdı.Sinan Akçıl ise her zaman ki şıklığındaydı.

*Erkan Petekkaya ve güzeller güzeli eşi Didem Petekkaya ‘da vardı. Didem Petekkaya sade ve şık bir kıyafet ile geceyi süsledi.

Gencebay ailesine mutluluklar


Ve sayamadığım bir çok ünlü ve cemiyet hayatından değerli isimler vardı: Çok keyifli bir düğün oldu. Seda Ve Gökhan Gencebay çiftine mutluklar dilerim.