Haftanın müzik panoraması hazır. Hadi gelin haftanın müzik panoramasına birlikte göz atalım!

 Haftanın en yenileri

AŞKTAN ÖLEN YOK

Ahh nasıl sabırsızlıkla bekledim 4 ay bilemezsiniz. Şarkı çıkmadan önce Alaçatı’da Deniz Seki ile hoş sohbetimize bu şarkı sahil olmuştu, bak sana ne dinleticem demişti ve demo halini dinlemiştim. Dinlediğimde tabii ki gözlerden ister istemez yaş inmeye başlamıştı bile , şarkı ilk dinlediğimde beni öyle içine aldı ki anlatamam size ayrı bir atmosfere soktu beni. Sabırsızlıkla 29 Temmuz’u bekledim ve artık şarkı bizim oldu. İki aşk kadınının tek şarkı da  buluşması muhteşem oldu yine. Poll Production’dan çıkan single “Aşktan Ölen Yok” Sözleri sevgili Ayla Çelik’e (kalemini çok severim) Müziği Ayla Çelik, Serdar Aslan’a ve tabii ki en son final tuşuna basan sevgili aranjör Okay Barış. Bu güzel ekibin kalbinden gel de öpme şimdi! 

Haftanın en yenileri

VİRANE GÖNLÜM

Kendisini her zaman hayranlıkla izlediğim ve dinlediğim sevgili Funda Arar yine muhteşem bir şarkıyla listelerin başına geçerek sevenlerine göz kırpmayı başardı. Her zaman kendisini yenileyerek taze tutması muhteşem!  Şunu demeden geçemeyeceğim: “Bayılıyorum Funda Arar’ın kalitesine ve enerjisine!” Klibe ayrı bayıldım zaten sevgili Murat Joker tarafından çekilmiş. DMC’den çıkan tekli şarkının sözü ve müziği Kubilay Kaça’ya düzenlemesi ise Abdurrahman Şimşek’e ait.  Bu aralar karşıma sürekli “virane gönlüm gelip seni mi sevsin “ diye tweetler çıkıyor, kaleyi çoktan içten feth etmiş Funda Arar. Yeni projelerini şimdiden heyecanlı şekilde bekliyor olacağım. 

Haftanın en yenileri

DELİ AŞK

“Deli Aşk” ile yaza göz kırpan ve çok sevdiğim bir isimdir Nalan. O kadar çok özlemişiz ki , şarkı çıkar çıkmaz listelere hızla tırmanmaya başladı . Dinler dinlemez şarkı hemen içine alıyor ve kapattıktan sonra dile pelesenk oluyor. Klibine de ayrı bayıldım, zarifliğine ve güzelliğine sevgili oyuncu Gökberk Demirci eşlik etmiş, çokta güzel bir Deli Aşk çıkmış ortaya. Karma Music Recording’dan çıkan tekli şarkının sözü müziği Nalan’a aranjörlüğü ise sevgili Selim Çaldıran’a ait.Bakalım kış aylarında da Nalan’dan bir slow gelecek diye ümit ediyorum lütfen bu kadar ara verme artık…