Kendi modasıyla dikkat çeken 7 ünlü erkek

Bir çok erkek okur ve takipçilerim isteği üzerine bu haftaki yazımda erkek modasına değinmek istedim. Modasını beğendiğim ünlü erkekleri sizler için yorumladım.

Hepiniz biliyorsunuz ki, moda deyince ilk akla nedense cinsiyet olarak kadınlar geliyor ama bilmiyorsunuz ki erkeklerde kadınlar kadar modayı yakından takip edip bunu hayata geçiriyorlar. Hadi gelin bakalım hangi erkek ünlüler modayı kendisine yakıştırıyor.

Kendi modasıyla dikkat çeken 7 ünlü erkek

BURAK DENİZ

Bence Burak her zaman modayı yakından takip ediyor; giyinmeyi, taşımayı çok seviyor. Özellikle son günlerde  modaya daha da düşkün ve yakışıyor da. Özel hayatında olsun, ekran önünde olsun bence her zaman modaya önem veriyor!

Kendi modasıyla dikkat çeken 7 ünlü erkek

UMUT EKER

Erkek modası deyince ilk akla gelenlerden biri Umut olmalı zaten. Hem kendisine hem de yaptığı kombinlere bayılıyorum! Bi’ insan bu kadar mı yakıştırır ve taşır! Mutlaka Instagram profiline göz atın derim. Kış da geldi bakalım hangi parçaları tercih edecek...

Kendi modasıyla dikkat çeken 7 ünlü erkek

CEMAL CAN CANSEVER

Adeta bir moda çılgını! Resmen moda ile dans ediyor. Her bir kombinine ayrı bayılıyorum. Renkleri nasıl kullanacağını çok iyi biliyor. Kasmıyor ve vücudunu nasıl doyuracağını çok iyi biliyor. Renklerden asla korkmuyor, canlı renkleri çok güzel taşıyıp sergiliyor. Özellikle Paris’te magazin flaşları altında moda ile dans ettiğini defalarca izlemiş olabilirim.

Kendi modasıyla dikkat çeken 7 ünlü erkek

ALP NAVRUZ

Son günlerde yaptığı kombinlere bayılıyorum. Düz renkler seçip tek bir parça ile patlatması müthiş. Gündelik hayatına da bunu yansıtmasını seviyorum. Bence moda sadece giydiklerinden ibaret değil, baştan aşağı özenle seçtiklerinden ibarettir. Bebe mavisi bir takım giymişti, o kombine bayılmıştım mesela. Daha çok renkli takımlar tercih edebilir, çünkü taşıyabiliyor. Instagram'ına da bu yönünü çok güzel yansıtıyor. Bakalım kışa nasıl kombinler tercih edecek...

Kendi modasıyla dikkat çeken 7 ünlü erkek

MABEL MATİZ 

Mabel’in özgür ruhu o kadar güzel ki bunu giydiği kıyafetlere kadar yansıtıyor. Daha doğrusu yakıştırıyor kendine. Bu ara kombinlerini kırmızıdan yana çok kullanıyor. Konserlerinde üst üste yelekli takımlar kullanmıştı, çok yakıştırmıştım, güzel taşımıştı. Son dergi çekimlerinde de doğal hallerine ve kombinlerine bayıldım.

Kendi modasıyla dikkat çeken 7 ünlü erkek

URAZ KAYGILAROĞLU

Uraz’da modayı yakından takip edenlerden. Özellikle özel hayatında yaptığı kombinlere bayılıyorum! Aaa bu arada yeni projesi için saçını sarı yaptı. Ben çok yakıştırdım, bi’ farklı ve cool geldi bana. Hep söylerim önce bedenini ve kendini sev, hak ettiğini ona ver.

Kendi modasıyla dikkat çeken 7 ünlü erkek

EDİS

Sahneden gündelik hayatına kadar her zaman modaya önem veren isimlerden Edis. Modayı yakından takip ediyor ve bunu çok güzel yansıtıyor. Çıktığı günden itibaren her zaman tarzına önem verdi ve vermeye devam ediyor. Ben şahsen çok cool buluyorum. Seçtiği parçalar vücuduna cuk oluyor ve güzel taşıyor. Özellikle sahne kıyafetleriyle modayı doyuruyor.

Okuyucularıma Not: Her zaman modanın üzerine gidin. Moda cesarettir. O cesareti hiç bir zaman kaybetmeyin!