Yemek OdasıCrate and Barrel ile sofralarda bahar tazeliği

Crate and Barrel ile sofralarda bahar tazeliği

10.04.2017 - 14:19 | Son Güncellenme:

Sofralar için sunduğu tasarımlarla fark yaratan Crate and Barrel, hem keyifli gündüz sofralarınıza hem de akşamki şık ağırlamalarınıza ilham kaynağı oluyor.

Crate and Barrel ile sofralarda bahar tazeliği

Keyifli gündüz sofraları

Haberin Devamı

Güneş ışığının renklere canlılık kattığı sofralar kurmaya hazır mısınız? Baharın ilk günleri ile birlikte mevsimin renkleri maviler, yeşiller ve sarılar, evlerin enerjisini tamamlamaya başlıyor. Crate and Barrel, şık ve kullanışlı tasarımları ile uzayan günlerin keyfini süreceğiniz sofralara eşlik ediyor.

Baharın tazeliğini yansıtan beyaz servis alternatiflerini tamamlamak için Crate and Barrel, renkleri ile fark yaratan peçete ve Amerikan servislerini öneriyor. Crate and Barrel’ın ilham verdiği sofralarda Caprice Melamin Tabak Seti gibi renkleri ve desenleri ile göz dolduran servis seçeneklerini, bej kumaş peçeteler ve ahşap sunum seçenekleri tamamlıyor.

Sofralara son dokunuş için ise taze içeceklerin ferahlığını yansıtan cam damacana ve baharın yeniliğini yansıtan çiçeklere ve sukulentlere eşlik eden meyveler en doğal seçim oluyor.

Haberin Devamı

Uzun sohbetlere eşlik eden akşam sofraları

Crate and Barrel, şık ve kullanışlı tasarımları ile baharın tazeliğini akşam yemekleri için kuracağınız sofralara da taşıyor. Sevdiklerinizle yeni gelen mevsimin tadına varacağınız sofralar için Crate and Barrel, sadeliği ile göz dolduran tasarımları bir arada sunuyor. İster Paola Navone'nin tasarımı Como serisiyle lacivert ve beyazın uyumunu sofralara taşıyın, ister klasik beyaz tasarımları altın ve bakırın ışıltısı ile tamamlayın… Özenle hazırlanan lezzetlerin sunumu için ise Crate and Barrel’ın geniş ürün yelpazesinde sofralara doğallığı getirecek mermer ve ahşap sunum seçenekleri bulunuyor.

Yemek öncesi kokteyl saati için ise Crate and Barrel, Rue serisini ve limon suyu, votka, zencefilli bira ve bol miktarda buzdan oluşan 1950'lerin klasik kokteyli Moscow Mule için özel tasarlanan Moscow Mule Bardağını öneriyor.

Crate and Barrel, baharın tazeliğini sofralara taşımak isteyenleri Akasya, İstinyePark, Zorlu Center, Akmerkez, Ankara Next Level mağazalarına ve Crateandbarrel.com.tr adresine bekliyor.

Yazarlar