Panetta

Panetta

Son dakika panetta haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan panetta gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan panetta haber sayfamızda...

Panetta

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 191 panetta haberi bulunmuştur.
ECB'den kripto para açıklaması
ECB'den kripto para açıklamasıAvrupa Merkez Bankası (ECB) Yönetim Kurulu Üyesi Fabio Panetta, "Kripto paraların çevresel etkisini azaltmak ve sınırlamak küresel müzakerelerin parçaları arasında olmalı." dedi.
11.05.2021Uzmanpara
Dijital euro değerlendirme sonuçları açıklandı
Dijital euro değerlendirme sonuçları açıklandıAvrupa Merkez Bankası (ECB) dijital euro konusunda yapılan değerlendirmelerin sonuçlarını açıkladı.
14.04.2021Uzmanpara
'Dijital euro en erken 5 yıl sonra çıkarılabilir'
'Dijital euro en erken 5 yıl sonra çıkarılabilir'Avrupa Merkez Bankası Yönetim Kurulu üyesi Fabio Panetta, "Dijital euro en erken 5 yıl sonra çıkarılabilir." dedi.
19.03.2021Uzmanpara
'Dijital euro maliyetleri düşürecek'
'Dijital euro maliyetleri düşürecek'Avrupa Merkez Bankası (ECB) Yürütme Kurulu Üyesi Fabio Panetta, dijital euronun maliyetleri düşüreceğini ve dijitalleşmeyi destekleyeceğini söyledi.
11.02.2021Uzmanpara
ABD'nin 10 eski savunma bakanından 'ordu seçim sonuçlarına karışmasın' uyarısı
ABD'nin 10 eski savunma bakanından 'ordu seçim sonuçlarına karışmasın' uyarısıABD'de görev yapmış 10 eski savunma bakanı ortak bir mektuba imza atarak, "Başkanlık seçim sonuçlarına ordunun karışmaması" uyarısında bulundu.
3.01.2021Dünya
'Euro Bölgesi'nin yarısı dijital ödemeyi tercih ediyor'
'Euro Bölgesi'nin yarısı dijital ödemeyi tercih ediyor'Avrupa Merkez Bankası (ECB) Yönetim Kurulu Üyesi Fabio Panetta, Euro Bölgesi'ndeki tüketicilerin yaklaşık yarısının ödemeleri dijital kanallardan yapmayı tercih ettiğini ve bu eğilimin özellikle pandemi sürecinde daha da yükseldiğini açıkladı.
2.12.2020Uzmanpara
'Güvenli sabitcoin'ler gerekiyor'
'Güvenli sabitcoin'ler gerekiyor'Avrupa Merkez Bankası (ECB) Yönetim Kurulu Üyesi Fabio Panetta, önümüzdeki dönemde gerçekleşmesi beklenen değişimlere uyum için, Avrupa Birliği'nin veri koruma düzenlemeleriyle uyumlu "sabitcoin"lerin gerektiğini söyledi.
4.11.2020Uzmanpara
'Dijital euro ekonomiyi modernize edecek'
'Dijital euro ekonomiyi modernize edecek'Avrupa Merkez Bankası (ECB) Yönetim Kurulu Üyesi Fabio Panetta, Perşembe günü yaptığı açıklamada dijital euronun, Avrupa ekonomisinin "dijitalizasyonu ve modernizasyonu"nu destekleyeceğini söyledi.
22.10.2020Uzmanpara
'Dijital euro konusunda geç kalmak istemiyoruz'
'Dijital euro konusunda geç kalmak istemiyoruz' Avrupa Merkez Bankası (ECB) Yönetim Kurulu üyesi Fabio Panetta, dijital bir euro ihracı için doğru anın henüz gelmediğini, ancak ECB'nin dijital parasını çıkarmak konusunda "geç" kalmayacağını söyledi.
13.10.2020Uzmanpara
ECB, dijital euro konusunda çalışmalarını yoğunlaştırıyor
ECB, dijital euro konusunda çalışmalarını yoğunlaştırıyorAvrupa Merkez Bankası'nın (ECB) "dijital euro" ihracı konusunda çalışmaları yoğunlaştırdığı bildirildi.
2.10.2020Uzmanpara
'ECB enflasyon hedeflemesine dönmeye odaklanabilir'
'ECB enflasyon hedeflemesine dönmeye odaklanabilir'Avrupa Merkez Bankası (ECB) Yönetim Kurulu Üyesi Fabio Panetta, Covid-19 pandemisi sürecinde para politikalarını "likidite ve kredi sıkışması" sorunlarına odaklayan ECB'nin artık "enflasyon hedeflemesi"ne dönme konusuna odaklanabileceği uyarısı yaptı.
23.09.2020Uzmanpara
'ECB politikaları henüz tatmin edici düzeyde değil'
'ECB politikaları henüz tatmin edici düzeyde değil'Avrupa Merkez Bankası (ECB) Yönetim Kurulu Üyesi Fabio Panetta, mevcut enflasyon görünümünün, ECB'nin dikkatli olmasını ve döviz kuru gelişmeleri de dahil olmak üzere, gelen bilgileri dikkatlice değerlendirmesini gerektirdiği uyarısı yaptı.
15.09.2020Uzmanpara
Bitcoin 9,300 dolar sınırını geçemedi
Bitcoin 9,300 dolar sınırını geçemediKripto para piyasalarının en yüksek hacimli birimi Bitcoin, hafta başında yükselişe geçerek Salı günü ulaştığı 9,300 dolar sınırında durdu.
8.07.2020Ekonomi
'ECB dijital para birimini incelemeyi sürdürecek'
'ECB dijital para birimini incelemeyi sürdürecek'Avrupa Merkez Bankası (ECB) Yönetim Kurulu Üyesi Fabio Panetta, uygulanma yöntemine bağlı olarak, merkez bankası dijital para biriminin (CBDC) parasal bazda yerel ya da küresel etkileri olabileceğine dikkat çekerek, bu bağlamda, Avrupa Merkez Bankası açısından, dijital dünyada parayla ilgili tartışmaya öncülük etmesi önemli olduğunu vurguladı.
7.07.2020Ekonomi
Adalet Bakanlığı Trump'ın yasağını savundu
Adalet Bakanlığı Trump'ın yasağını savunduABD Adalet Bakanlığı, Başkan Donald Trump'ın yedi ülkeye koyduğu seyahat yasağını savundu ve temyiz mahkemesine ulusal güvenlik için yasağın uygulanması gerektiğini söyledi.
7.02.2017Dünya
Eski CIA ajanından Obama iddiası
Eski CIA ajanından Obama iddiasıEski ajan Douglas Laux, ABD Başkanı'nın, Esad'ın devrilmesi için CIA'nin yaptığı 50 planı reddettiğini savundu.
4.04.2016Dünya
Obama ile Clinton arasındaki atışma büyüyor
Obama ile Clinton arasındaki atışma büyüyorABD Başkanı Obama ile eski Dışişleri Bakanı Hillary Clinton arasındaki Suriye atışması büyüyor. Clinton cephesi, uçuşa yasak bölgenin ilân edilmemesi ve ılımlı muhalefetin zamanında silahlandırılmaması konusunda Obama'ya sert çıktı.
5.10.2015Dünya
ABD'nin yeni savunma bakanı göreve başladı
ABD'nin yeni savunma bakanı göreve başladıABD'nin yeni Savunma Bakanı Ashton Carter yemin ederek görevine başladı.
17.02.2015Dünya
Araba tamircisinden Pentagon’a
Araba tamircisinden Pentagon’aABD Savunma Bakanı olması beklenen Ashton Carter, bakanlığın ‘en güçlü ama en şöhretsiz’ ismi. Harvard’lı bir akademisyen olan Carter, gençliğinde benzinci, araba yıkamacısı gibi pek çok farklı işte çalışmış
6.12.2014Dünya
Tenis Garanti altında
Tenis Garanti altındaSon yıllarda tenise büyük yatırım yapan ve ciddi katkıda bulunan Garanti Koza’nın 2. kez düzenlediği 2014 WTA Sofya Şampiyonlar Turnuvası’nı Alman Petkoviç kazandı. Garanti Koza yetkilileri tenise olan yatırımların devam edeceğini belirtti.
1.07.2020Diğer
Sofya'nın kraliçesi Petkovic
Sofya'nın kraliçesi PetkovicGaranti Koza 2014 WTA Şampiyonlar Turnuvası'nda kupayı, İtalyan sporcu Flavia Pennetta'yı 2-1 yenen Alman tenisçi Andrea Petkoviç kaldırdı.
1.07.2020Diğer
Panetta: Savaş  30 yıl sürecek
Panetta: Savaş 30 yıl sürecekABD’nin eski Savunma Bakanı Leon Panetta, Obama yönetiminin Suriye politikasını eleştirmeye devam ediyor.
6.10.2014Gündem
El Kaide zayıflamadı daha da güçlendi!
El Kaide zayıflamadı daha da güçlendi!ABD’nin bir yıl önce yenildiğini ilan ettiği El Kaide ‘dirildi’. El Kaide’nin ‘bayilik’ şeklindeki yapılanması, 100 bin grubu barındırması güçlendiğini gösteriyor
3.10.2013Dünya
ABD alarma geçti
ABD alarma geçtiABD, Japonya ve Güney Kore, Kuzey Kore'nin nükleer denemesinden sonra alarma geçti.
14.02.2013Dünya
Obama dümeni sola kırıyor
Obama dümeni sola kırıyorABD, Başkan Obama’nın ikinci döneme ne kadar hızlı başladığını konuşuyor. İlk dört yılda seçmenine verdiği sözleri tutamayan Obama, kadınlar, göçmenler ve orta sınıf için ardı ardına projeler sunuyor
27.01.2013Dünya

Benzer Haber Etiketleri

dijitalecbeuropanettapara

Panetta ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.