Haftanın müzik panoraması hazır. Hadi gelin haftanın müzik panoramasına birlikte göz atalım!

“KENDİNE Bİ’ ŞANS VER”

Haftanın en yenileri

Uzun zaman sonra titizlikle çıkardığı yeni albümünü piyasaya sunan özel ve değerli ses Nilüfer. Ben Nilüferkolik olarak albüm çıkarmasına o kadar çok sevindim ki anlatamam. Şu ana kadar piyasaya çıkarttığı tüm albümleri arşivimde mevcuttur. Albümün prodüktörlüğünü sevgili Volga Tamöz yapmış. Öncelikle albümdeki tüm şarkıların soundlarına bayıldım! Özellikle çıkış şarkısı “Boşver”e... "Bunların hepsini boşver, kendine bin kere şans ver" diyerek kalplere umut oluyor adeta. İkinci favorim “Yaşım 17” oldu, mutluluk veriyor şarkı. Çok özlemişiz Nilüfer’i. Hala yılmadan üretebilmesi, yeni jenerasyona ayak uydurmasından dolayı tebrik edip teşekkür etmek istiyorum. Gerçekten çok değerlisiniz Sevgili NİLÜFER.

“GEÇEMEM SENDEN”

Haftanın en yenileri

Ohh yine harika bir şarkı geldi İKİLEM’den. Son zamanlarda çok beğendiğim alternatif pop müziğin başarılı gruplarından. Şarkı çıkar çıkmaz Twitter'da “Tutuşup yansa bütün şehir kül olurum, geçemem senden” yazıp tweetlenmeye başlanmış bile. Arka arkaya o kadar güzel şarkılar çıkartıyorlar ki! Bütün şarkıları sanki eski dönemlere aitmiş gibi hissettiriyor, dinlerken alıp seni çok eskilere götürüyorlar. "Bir Sebebi Var", "Bu Saatten Sonra", "Kaybolurum Gülüşünde" ne güzel hitlerdir! Ben şimdiden yeni gelecek şarkıyı da sabırsızlıkla ve merakla bekliyorum.

“AYAZ GECELER”

Haftanın en yenileri

Ahh Öykü Gürman ne özel ve güzel bir sessin sen! Daha önce Burhan Çaçan’dan dinlediğimiz “Ayaz Geceler”i yeni haliyle Öykü muhteşem okumamış mı! Dinler dinlemez çok etkiledi beni. Öykü Gürman, zaten çizgisinin dışına çıkmayarak sesine eşlik edecek o kadar güzel şarkılar seçiyor ki, elbise gibi üzerine tam oturuyor. Klibi de o kadar güzel şarkıya kurgulanmış ki etkilenmemek elde değil. Bizi şarkısız bırakma sürekli üret Öykü. Sesin gerçekten çok özel, insana huzur veriyor.