Sahnede star evde Kül Kedisi: Dilan Çıtak Tatlıses

“İşkolik Dilan” diyorum ona ben çünkü işlerinde olsun, özel hayatında olsun her zaman mükemmeliyetçi ve disiplinlidir. Sahnede star evde adeta Kül Kedisi modundadır. Merak edilen birkaç soru sormak istedim. Ne zaman evlenecek, kendisini nerede görüyor, kimlerle aynı projede olmak istiyor? Hepsinin cevabı yaptığımız röportajda! Hadi gelin bakalım neler sormuşum, Dilan Çıtak Tatlıses nasıl cevap vermiş!

Kariyerine başlaman önce kendini hatırladığında nerede görüyorsun?

Büyüdüğümde ve yapmak istediklerimi yapmaya başladığımda, olmak istediğim yeri canlandırarak, dans ettiğimi görüyorum.

Peki şimdi nerede görüyorsun?

Yapmak istediklerimi doğru adımlarla emin şekilde gerçekleştirdiğimi görüyorum.

Çıkacak olan ilk albümün “Emanet” in çıkış parçası olan “Dom Dom Kurşunu” beklentini karşıladı mı sence?

Evet karşıladı, bekliyordum zaten! Çünkü çok inanarak ve tüm ekip özenle bir şekilde çalıştık. İlk haftasında Youtube'da trend topicte en çok izlenen ve dinlenen şarkı oldu. Başarılı bir merhaba demekti ve dedik. Şimdi sıra çıkacak albümüm olan “Emanet” albümünde...

Sahnede star evde Kül Kedisi: Dilan Çıtak Tatlıses

Duyduğuma göre müzik piyasasında haksızlıklarla kendini star ilan eden şarkıcılar olduğunu düşünüyormuşsun bu konuya nasıl vardın anlatır mısın?

Teşekkürler deyip cevabımı burada bitiriyorum. (Gülüyor)

Beğendiğin ve birlikte bir projede olmaktan mutluluk duyacağın isim veya isimler var mı? Var ise kimler?

Var tabii, olmaz mı! Öncelikle Kenan Doğulu’ya bayılıyorum, aynı projede olmak çok isterim. Tarkan bir nevi öyle benim için. Aaa bir de Ceza ile aynı projede olmak isterdim. Hepsini çok başarılı buluyorum.

Hayatı planlı mı yoksa akışında mı yaşamayı seversin?

Yerine göre değişir. Planlı olması gereken yerler var, iş vs. gibi. Onları akışına asla bırakamam. Ama diğer şeyler, mesela tatile gideceğizdir, planlı değil de spontane karar verilir ve daha güzel gelir.

Hayatta herkesin bir kırmızı çizgisi var, senin kırmızı çizgin nedir?

En büyük kırmızı çizgim “YALAN”dır. Ne söylerim ne de söylenmesinden hoşlanırım. Kim olursa olsun güvenim biter ve hep o kişi hakkında sorgulamaya başlarım.

Sahnede star evde Kül Kedisi: Dilan Çıtak Tatlıses

Gelelim özel hayatına... Bu ara evlenen evlenene; senin de Levent Dörter ile uzun yıllar süren bir ilişkin var (nazar değmesin), bu sene sevgili İbrahim Tatlıses’ten de hazır onayı almışken evlilikle taçlandırmayı ne zaman düşünüyorsunuz?

Bir kız babası olarak oluşan erkek arkadaş önyargıları maalesef... Levent’i tanıyınca ne mutlu ki o önyargı kırıldı. İki senedir planlayıp maalesef pandemi sebebiyle ertelediğimiz planımızı en yakın zamanda gerçekleştirmek istiyoruz. Mutlu beraberlik güzel şey. Gerisi laf-ı güzaf.

Düğün demişken geçenlerde kardeşin olan İdo Tatlıses de evlendi. Herkes bir kardeşi dışında hiçbirinin, sen dahil, düğünde bulunmamasının şaşkınlığı içerisindeydi. Bilmediğimiz daha büyük bir şey mi var? Sevenlerin dahil herkes merak ediyor, çok özel değilse bir açıklama yapmak ister misin?

Teşekkürler Cemal’cim, cevap vermek istemiyorum.

Sahne hayatın dışında güzellik merkezi yönetiyorsun, kısa süre içerisinde ikinci şubenide açtın. Bu gerçekten bir başarı öyküsü, bunu neye borçlusun?

Benim çalışkanlığımı, takıntılılığımı ve mükemmeliyetçiliğimi çok iyi bilenlerdensin. Evet ticari bir iş yapmak istedim ve Tırnak Nişantaşı’nı hayata geçirdim. Üzerinde fazlasıyla durdum. Birkaç elaman koyup arkamı dönüp gitmedim. İşin mutfağına kadar içindeydim hep. Nişantaşı şubemde duvarlara bohem tarzını ben çizdim, boyadım mesela. Ee yeri geldi kasaya baktım, yeri geldi telefona da... İşte bu benim işkolikliyim. Elin eğer yaptığın işinin üzerinde olmazsa, o iş yeri maalesef yürümez. Bağdat Caddesi’nde ikinci şubemizi açtık, şimdi birkaç il ve ilçeyle de görüşülüyor.

Önümüzdeki senelerde bizi nasıl bir Dilan bekliyor peki?

Ben biliyorum da anlatması çok zor. Yaşayıp hep birlikte göreceğiz (gülüyor).

Sahnede star evde Kül Kedisi: Dilan Çıtak Tatlıses

Kısa 3’te 3 sorular!

•Instagram mı , Twitter mı?

Instagram.

•Edis mi, Kenan Doğulu mu?

Tabii ki Kenan Doğulu! (Yüksek sesle)

•Pop mu, rap mi?

RnB :)