Belirgin vücut hatları için son teknolojiler

Yoğun hayat akışı içinde tek seferde uzun süre kalıcılık sağlayan ve işlem sonrası iz bırakmayan uygulamalar herkesin önceliği oluyor. Ameliyatsız, acısız, ağrısız, morarma ve kızarma gibi yan etkilerin yaşanmadığı müdahalelerle güzelleşip, hayatımıza en hızlı şekilde kaldığımız yerden devam etmek en önemli beklentimiz. Bu haftaki yazımda, belirgin vücut hatları sunan yenilikçi teknolojileri anlatacağım. Yoğun hayat akışı içinde tek seferde uzun süre kalıcılık sağlayan ve işlem sonrası iz bırakmayan uygulamalar herkesin önceliği oluyor. Ameliyatsız, acısız, ağrısız, morarma ve kızarma gibi yan etkilerin yaşanmadığı müdahalelerle güzelleşip, hayatımıza en hızlı şekilde kaldığımız yerden devam etmek en önemli beklentimiz. Bu haftaki yazımda, belirgin vücut hatları sunan yenilikçi teknolojileri anlatacağım. 

Fit bir vücuda sahip olmak herkesin hayalidir fakat sadece diyet ve sporla fazla kilolardan kurtulmak zorlu bir süreçtir. İnsanlar yağ hücresi sabit olarak doğar; kilo aldığımız zaman da yağ hücrelerinin sayısı artmaz, hücre çapları büyür. Hücre çapları genişleyen bu yağlar da giderilmesi zor, uzun ve ciddi bir süreç olan kilo sorununa neden olur. 
Doğal hücre aktivasyonu sonucu adipoz yağ hücrelerinin yakımını, vücuttaki deri altı ve karın içi bölgesindeki yağların önemli oranda azalmasını sağlayan, tüm dünyanın gündeminde olan yeni teknoloji biostimology; ağrısız ve son derece rahatlatıcı bir tedavi sunuyor, vücut hatlarını düzeltiyor ve iyileştiriyor. 

Dünyada yaygınlaşan, ülkemizde çok yeni olan bu teknoloji ile zayıflama, beden inceltme alanlarında çok başarılı sonuçlar elde ediyoruz.
 
Peki bu teknoloji nasıl çalışıyor?
Vücudun doğal mekanizmalarını çalıştırarak yağ hücrelerinin yakım sürecini hızlandırarak harekete geçiriyor. 12 seans devam eden tedavi protokolünde her seans 30-45 dakika sürüyor. Bu uygulama kişiye göre değişiklik gösterse de yapılan araştırmalara göre seanslar sonunda 1-2 beden incelme sağlanabiliyor.

Kimler Biostimology teknolojisinden sunduklarından faydalanabilir?
• Hamilelikten sonra vücut formunu geri kazanmak isteyenler,
• Menapoz öncesinde oluşan karın fazlalıklarını yok etmek isteyenler,
• Vücut tonunun kaybıyla mücadele eden tüm kadınlar,
• Bel bölgesindeki ve göbekteki yağlardan kurtulmak isteyen tüm erkekler,
• Selülitlerini azaltmak ve cildini sıkılaştırmak, karın bel bacak kol gıdı ve çene hattı bölgelerindeki sarkmalarından kurtulmak isteyen tüm erkekler ve kadınlar  

“Metinde belirtilen işlemlerin uygulanması ve sonuçları her kişinin anatomisine, fizyonomisine ve yaşam kalitesine göre değişiklik gösterebilir. Bahsedilen uygulamadan önce konunun uzmanı bir doktorla görüşülmesini öneririm.”

Op. Dr. Evrim Uçkunkaya Sosyal medya hesapları

Facebook: drevrimuckunkaya
Instagram: @druckunkaya
YouTube: druckunkaya