Guindos

Guindos

Son dakika guindos haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan guindos gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan guindos haber sayfamızda...

Guindos

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 70 guindos haberi bulunmuştur.
'Enflasyonda düşüş faiz indirimini getirebilir'
'Enflasyonda düşüş faiz indirimini getirebilir' Avrupa Merkez Bankası (ECB) Başkan Yardımcısı Luis de Guindos, enflasyonda düşüşün faiz indirimini getirebileceğini söyledi.
18.04.2024 Uzmanpara
'ECB haziranda faiz indirimini görüşmeye hazır'
'ECB haziranda faiz indirimini görüşmeye hazır' Avrupa Merkez Bankası (ECB) Başkan Yardımcısı Luis de Guindos, ECB'nin haziran ayında faiz indirimini görüşmeye hazır olduğunu belirtti.
19.03.2024 Uzmanpara
'Enflasyon hedefe dönünce faizi düşüreceğiz'
'Enflasyon hedefe dönünce faizi düşüreceğiz' Avrupa Merkez Bankası (ECB) Başkan Yardımcısı Luis de Guindos enflasyonun hedefe döndüğüne ikna olduklarında faizi düşüreceklerini söyledi.
29.02.2024 Uzmanpara
'Enflasyon öngörülenden daha düşük çıkabilir'
'Enflasyon öngörülenden daha düşük çıkabilir' Avrupa Merkez Bankası (ECB) Başkan Yardımcısı Luis de Guindos, Euro Bölgesi enflasyonu ve büyümesinin bu yıl Avrupa Merkez Bankası'nın aralık ayında öngördüğünden daha düşük çıkabileceğini söyledi.
31.01.2024 Uzmanpara
'Enflasyondan emin olunca faizi düşüreceğiz'
'Enflasyondan emin olunca faizi düşüreceğiz' Avrupa Merkez Bankası (ECB) Başkan Yardımcısı Luis de Guindos yüzde 2 enflasyon hedefine ulaştığımızdan emin olduğumuzda faiz oranlarının düşürüleceğini söyledi.
29.01.2024 Uzmanpara
'Dezenflasyonun bu yıl yavaşlaması muhtemel'
'Dezenflasyonun bu yıl yavaşlaması muhtemel' Avrupa Merkez Bankası (ECB) Başkan Yardımcısı Luis de Guindos, "2023 yılında gözlemlediğimiz hızlı dezenflasyonun bu yıl yavaşlaması muhtemeldir" dedi.
10.01.2024 Uzmanpara
'Faiz indiriminden bahsetmek için erken'
'Faiz indiriminden bahsetmek için erken' Avrupa Merkez Bankası (ECB) Başkan Yardımcısı Luis de Guindos, faiz oranlarında bir indirimden bahsetmek için henüz çok erken olduğunu söyledi.
21.12.2023 Uzmanpara
'Enflasyonu hedefe döndürmekte kararlıyız'
'Enflasyonu hedefe döndürmekte kararlıyız' Avrupa Merkez Bankası (ECB) Başkan Yardımcısı Luis de Guindos enflasyonun yüzde 2'lik orta vadeli hedeflerine zamanında dönmesini sağlamakta kararlı olduklarını söyledi.
13.11.2023 Uzmanpara
'Faiz indirimi için çok erken'
'Faiz indirimi için çok erken' Avrupa Merkez Bankası (ECB) Başkan Yardımcısı Luis de Guindos, hala enflasyon risklerinin bulunduğunu, faiz indirimi için çok erken olduğunu söyledi.
9.11.2023 Uzmanpara
'ECB'nin faiz kararı tartışmaya açık'
'ECB'nin faiz kararı tartışmaya açık' Avrupa Merkez Bankası (ECB) Başkan Yardımcısı Luis de Guindos, ECB'nin eylül ayında alacağı faiz kararının hala tartışmaya açık olduğunu söyledi.
1.09.2023 Uzmanpara
'Çekirdek enflasyonda yavaşlama sınırlı olabilir'
'Çekirdek enflasyonda yavaşlama sınırlı olabilir' Avrupa Merkez Bankası (ECB) Başkan Yardımcısı Luis de Guindos enflasyonun kesinlikle yavaşlayacağını, ancak çekirdek fiyat baskılarında gerilemenin beklendiği kadar güçlü olmayabileceğini söyledi.
20.06.2023 Uzmanpara
'Bankalar yüksek faizden daha az faydalanabilir'
'Bankalar yüksek faizden daha az faydalanabilir' Avrupa Merkez Bankası (ECB) Başkan Yardımcısı Luis de Guindos, Euro Bölgesi bankalarının yüksek faizlerden beklenenden daha az faydalanabileceğini söyledi.
18.05.2023 Uzmanpara
'ECB politikası sorunlu kredileri artırabilir'
'ECB politikası sorunlu kredileri artırabilir' Avrupa Merkez Bankası (ECB) Başkan Yardımcısı Luis de Guindos, ECB politikasının sorunlu kredi seviyelerini yukarı itebileceğini söyledi.
15.05.2023 Uzmanpara
'Bankacılıktaki kargaşa sıkılaşmaya yol açacak'
'Bankacılıktaki kargaşa sıkılaşmaya yol açacak' Avrupa Merkez Bankası (ECB) Başkan Yardımcısı Luis de Guindos bankacılık sektöründe yaşanan kargaşanın Euro Bölgesi'nde kredi standartlarında ek bir sıkılaştırmaya yol açabileceğini söyledi.
27.03.2023 Uzmanpara
'Piyasalar enflasyon konusunda iyimser olabilir'
'Piyasalar enflasyon konusunda iyimser olabilir' Avrupa Merkez Bankası (ECB) Başkan Yardımcısı Luis de Guindos finansal piyasaların enflasyon görünümü konusunda aşırı iyimser olabileceklerini belirterek ECB'nin mart ayından sonra da faizleri artırabileceğinin işaretini verdi.
9.02.2023 Uzmanpara
'ECB faiz oranlarını daha da artıracak'
'ECB faiz oranlarını daha da artıracak' Avrupa Merkez Bankası (ECB) Başkan Yardımcısı Luis de Guindos, ECB'nin Euro Bölgesi'nde enflasyon ile mücadele için faiz oranlarını daha da artıracağını söyledi.
19.12.2022 Uzmanpara
ECB'den 'faiz artırımlarına devam' mesajı
ECB'den 'faiz artırımlarına devam' mesajı Avrupa Merkez Bankası (ECB) Başkan Yardımcısı Luis de Guindos enflasyonun fiyat istikrarı tanımında belirlenen hedefe geri gelmesini sağlayacak seviyeye ulaşıncaya kadar faiz artırımlarına devam edeceklerini söyledi.
8.11.2022 Uzmanpara
'ECB'nin kur hedefi yok'
'ECB'nin kur hedefi yok' Avrupa Merkez Bankası (ECB) Başkan Yardımcısı Luis de Guindos, ECB'nin bir kur hedefi olmadığını tekrarladı.
29.07.2022 Uzmanpara
'Euro Bölgesi resesyona girebilir'
'Euro Bölgesi resesyona girebilir' Avrupa Merkez Bankası (ECB) Başkan Yardımcısı Luis de Guindos, Rusya'nın Avrupa'ya doğal gaz sevkiyatını tamamen kesmesi durumunda sanayi sektörünün enerji yetersizliği ile karşı karşıya kalacağını ve Euro Bölgesi ekonomisinin resesyona girebileceğini söyledi.
5.07.2022 Uzmanpara
ECB aktif varlık alımını sona erdirecek
ECB aktif varlık alımını sona erdirecek Avrupa Merkez Bankası (ECB) Başkan Yardımcısı Luis de Guindos ve ECB Yönetim Konseyi Üyesi Mario Centeno, ECB'nin aktif varlık alımını temmuz ayında sona erdireceği mesajını verdi.
13.05.2022 Uzmanpara
'ECB para politikasını normalleştirmeli'
'ECB para politikasını normalleştirmeli' Avrupa Merkez Bankası (ECB) Başkan Yardımcısı Luis de Guindos, ECB'nin para politikasını çok geçmeden normalleştirmesi gerektiğini söyledi.
11.05.2022 Uzmanpara
'Enflasyon bekleyişleri yakından izlenmeli'
'Enflasyon bekleyişleri yakından izlenmeli' Avrupa Merkez Bankası (ECB) Başkan Yardımcısı Luis de Guindos enflasyon bekleyişlerinde yüzde 2'nin üzerine doğru son dönemde yaşanan artışı yakından izlemek gerektiğini söyledi.
28.04.2022 Uzmanpara
Euro Bölgesi'nde enflasyon rekor tazeledi
Euro Bölgesi'nde enflasyon rekor tazeledi Rusya’nın Ukrayna’yı işgalinin küresel tedarik zincirinde yeni sıkıntılara yol açmasıyla Euro Bölgesi’nde enflasyon rekor kırdı.
1.04.2022 Uzmanpara
'Euro Bölgesi'nde enflasyon yükselecek'
'Euro Bölgesi'nde enflasyon yükselecek' Avrupa Merkez Bankası (ECB) Başkan Yardımcısı Luis de Guindos, Euro Bölgesi'nde enflasyonun önümüzdeki birkaç ay yükselmeye devam etmesini ve yıl ortalarında tepe noktasına ulaşmasını beklediklerini söyledi.
31.03.2022 Uzmanpara
'Emtia türev piyasası yakından izlenmeli'
'Emtia türev piyasası yakından izlenmeli' Avrupa Merkez Bankası (ECB) Başkan Yardımcısı Luis de Guindos, ECB'nin emtia türev piyasasını yakından takip etmesi gerektiğini çünkü fiyat oynaklığının gerilimi artırdığını söyledi.
22.03.2022 Uzmanpara

Benzer Haber Etiketleri

Guindos ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.